Analogové televizní vysílání skončilo v Česku před deseti lety

Publikováno: 12.2.2022

Analogové pozemní vysílání, díky kterému mohli lidé sledovat televizní pořady, šířilo signál od roku 1953 téměř šest dekád až do 12. února 2012. Tehdy televize Nova vypnula poslední vysílače na Pradědu a ve Zlíně. Po 12 letech tak v Česku skončil přechod na modernější způsob šíření signálu.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace