Česká filharmonie uzavře sezonu open airem, zahraje Gershwina i Dvořáka

Publikováno: 18.6.2026

Sezonu 2025/2026 České filharmonie završí v Praze 24. června koncert na Hradčanském náměstí pod taktovkou francouzského dirigenta Alaina Altinoglua. Spolu s ním vystoupí také loňský laureát Ceny Jiřího Bělohlávka pianista Marek Kozák, který zahraje první větu z Klavírního koncertu F dur amerického skladatele George Gershwina.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace