Děti jsou pro epidemiology noční můrou. Proč o nich a covidu víme tak málo?

Bezpříznakové děti mohou hrát v pandemii klíčovou roli. Jistí si ale nejsme. Proč?

Publikováno: 19.11.2020

Děti jsou pro epidemiology noční můrou. Proč o nich a covidu víme tak málo?

Má se obecně za to, že děti jsou nebezpečnější v momentě, kdy je epidemie na vysoké úrovni - tak jako je teď u nás, tvrdí Hirsch. Málo se mluví o důležitosti větrání, třeba ve Francii se pak diskutuje o tom, aby děti roušky nosily i přímo v domácnostech.

Podívejte se na video z pořadu Život v pandemii v úvodu článku.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace