Dívka skončila na JIP, zřejmě se otrávila syntetickým kanabinoidem od kamarádky

Publikováno: 22.6.2026

Na jednotce intenzivní péče v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně skončila minulý týden nezletilá dívka. Podle všeho utrpěla otravu neznámou látkou, s největší pravděpodobností šlo o syntetický kanabinoid. Dívce ho podle policie poskytla její kamarádka.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace