Doufala, že ho někdo najde. Za odložení miminka do popelnice dostala matka 12 let

Publikováno: 17.6.2026

Krajský soud v Ústí nad Labem ve středu nepravomocně vyměřil mladé ženě za odložení novorozence do kontejneru ve čtvrti Střekov 12 let za mřížemi. Svému synovi má podle rozsudku zaplatit odškodné 340 tisíc korun. Žena vinu dříve odmítla s tím, že doufala, že miminko někdo najde. Proti rozsudku se odvolala obhajoba.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace