Jablonecké zastupitelstvo chce, aby odešla ředitelka gymnázia. Tvrdí, že selhala
Publikováno: 18.6.2026
Zastupitelé Jablonce nad Nisou na svém posledním jednání před prázdninami vyzvali ředitelku Gymnázia U Balvanu Michaelu Mutl k odstoupení. Vyhrocená situace na škole je podle nich důsledkem jejího manažerského selhání. Svědectví učitelů dříve přinesl portál iDNES.cz.