Jablonecké zastupitelstvo chce, aby odešla ředitelka gymnázia. Tvrdí, že selhala

Publikováno: 18.6.2026

Zastupitelé Jablonce nad Nisou na svém posledním jednání před prázdninami vyzvali ředitelku Gymnázia U Balvanu Michaelu Mutl k odstoupení. Vyhrocená situace na škole je podle nich důsledkem jejího manažerského selhání. Svědectví učitelů dříve přinesl portál iDNES.cz.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace