Jásali až moc. Čeští fanoušci házeli na Němce slavící výhru na MS ve fotbale lahve

Publikováno: 22.6.2026

Skupinka Čechů v noci na neděli narušila v jihoněmeckém Bad Säckingenu u hranic se Švýcarskem oslavy německých fanoušků po vítězství fotbalistů na mistrovství světa nad Pobřežím slonoviny. V pondělí o tom informovala německá média.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace