Je dobře odejít na vrcholu. Cítím však hořkost, říká bývalý šéf mordparty

Publikováno: 5.12.2019

Nejznámější český kriminalista sloužil u policie téměř třicet let, stál za objasněním řady vražd a organizovaných zločinů. Teď odešel do civilu. Ze všech stran slyší: Proč? V exkluzivním rozhovoru to vysvětlí. Je to poprvé, co o tom mluví.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace