KOMENTÁŘ: Bytů je u nás dost, ale dětí málo, píše Ivana Tykač
Publikováno: 20.6.2026
Po představení Desatera našeho institutu Solvo se velká část veřejné debaty soustředila na věk odchodu do důchodu, zvýhodnění rodičů nebo postavení bezdětných. Dost lidí se ale pozastavuje nad tím, proč neřešíme bydlení, které je v Česku nedostupné. A já si dovolím tvrdit, že to není úplně pravda, píše v komentáři pro MF DNES a iDNES.cz Ivana Tykač, zakladatelka institutu Solvo.