Motoristé sobě mají vést dva výbory ve Sněmovně, jedná poslanecký klub
Publikováno: 14.10.2025
Motoristé sobě, kteří jednají o vzniku vlády s hnutím ANO a s SPD, by měli ve Sněmovně vést dva výbory. „Ústavně-právní a rozpočtový,“ řekl iDNES.cz předseda poslaneckého klubu Boris Šťastný před jednáním poslanců Motoristů. Kromě toho mají mít Motoristé sobě pozici místopředsedy Sněmovny.