Obama slavnostně otevřel své centrum, přišli i exprezidenti. Trumpa nepozvali

Publikováno: 19.6.2026

Někdejší americký prezident Barack Obama otevřel ve čtvrtek v Chicagu své prezidentské středisko. Bude připomínat odkaz první černošské hlavy Spojených států. Slavnostního otevření se zúčastnila trojice exprezidentů - demokraté Joe Biden a Bill Clinton a republikán George Bush mladší. A byla zde i bývalá demokratická viceprezidentka Kamala Harrisová. Současný šéf Bílého domu Donald Trump pozvání nedostal.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace