Policie obvinila v bitcoinové kauze další tři lidi. Mezi nimi i exministra Blažka

Publikováno: 4.5.2026

Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu obvinili další tři lidi v souvislosti s kauzou darování bitcoinů ministerstvu spravedlnosti. Podle Seznamzpráv je mezi obviněnými i exministr Pavel Blažek. Dopustili se podle nich trestných činů legalizace výnosů z trestné činnosti a zneužití pravomoci úřední osoby, sdělil vrchní žalobce Radim Dragoun.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace