Právní bitva o důležitou cestu nekončí. Úřad nevyloučil uzavření dálnice

Publikováno: 19.6.2026

Když silničáři tento týden ve středu otevřeli celou dálnici D49 z Hulína do Fryštáku, dobře věděli, že soud bude rozhodovat o žalobě spolku Egeria. Ten se ohradil proti tomu, že jeho odvolání proti poslednímu stavebnímu povolení Dopravní a energetický stavební úřad (DESÚ) nepřiznal odkladný účinek. Tudíž mohli silničáři dálnici okamžitě dostavět a pustit do provozu.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace