Řidička v Rakousku najela do restaurace. Byli v ní i čeští žáci, jeden je zraněn

Publikováno: 19.6.2026

Postarší řidička v Rakousku v pátek odpoledne omylem najela do restaurace s rychlým občerstvením, kde si zrovna objednávala jídlo česká školní skupina. Jednoho z českých školáků zranily střepy skla, lehké zranění utrpěla i řidička, informovala rakouská veřejnoprávní stanice ORF. Nehoda se stala na dálničním odpočívadle u dolnorakouské obce Völlerndorf.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace