Řidička v Rakousku najela omylem do restaurace, kde byli čeští žáci, jeden byl lehce zraněn

Publikováno: 19.6.2026

Postarší řidička v Rakousku v pátek odpoledne omylem najela do restaurace s rychlým občerstvením, kde si zrovna objednávala jídlo česká školní skupina. Jednoho z českých školáků zranily střepy skla, lehké zranění utrpěla i řidička, informovala rakouská veřejnoprávní stanice ORF.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace