V bitcoinové kauze obvinila policie další tři lidi, podle médií i exministra Blažka

Publikováno: 4.5.2026

Detektivové z Národní centrály proti organizovanému zločinu obvinili další tři lidi v kauze darování bitcoinů ministerstvu spravedlnosti. Dopustili se podle nich trestných činů legalizace výnosů z trestné činnosti a zneužití pravomoci úřední osoby, sdělil na webu Vrchního státního zastupitelství v Olomouci vrchní žalobce Radim Dragoun. Trestní stíhání obviněných je vedeno na svobodě.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace