V saské Žitavě už nemají kam dávat mrtvé. Kapacita krematoria nestačí

Publikováno: 23.12.2020

Kvůli vysokému počtu mrtvých s covidem-19 už nestačí saskému městu Žitavě (Zittau) kapacita jeho krematoria. Těla zesnulých tak budou muset dočasně skladovat mimo něj. Oznámil to v úterý mluvčí města ležícího u hranic s Českem a Polskem.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace