V saské Žitavě už nemají kam dávat mrtvé. Kapacita krematoria nestačí
Publikováno: 23.12.2020
Kvůli vysokému počtu mrtvých s covidem-19 už nestačí saskému městu Žitavě (Zittau) kapacita jeho krematoria. Těla zesnulých tak budou muset dočasně skladovat mimo něj. Oznámil to v úterý mluvčí města ležícího u hranic s Českem a Polskem.