„Visegrádská čtyřka zase spolu.“ Premiéři se sešli před začátkem summitu Evropské unie

Publikováno: 18.6.2026

Premiéři zemí Visegrádské skupiny (V4 - Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko) se ve čtvrtek krátce sešli před začátkem summitu EU v Bruselu. Na síti X o tom informoval šéf maďarské vlády Péter Magyar.
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace