Search

Nalezeno "komentáře": 16471

Motoristé zaparkovali ve sněmovně, ale ve vládě zabloudili


KOMENTÁŘ / Motoristé sobě těsně zdolali pětiprocentní práh nutný ke vstupu do sněmovny a hned zasedli ve vládě. Tam ale jejich výkon připomíná spíše nepovedenou parodii na profesionální vedení státu. Česká politika má jedno specifikum. Téměř při každých parlamentních volbách se tam dostane nějaká...

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace