Search

Nalezeno "Zdravotnictví": 3381

Končící ministr Vojtěch má covid-19


Končící ministr zdravotnictví Adam Vojtěch byl pozitivně testován na covid-19. Oznámil to na svém twitterovém účtu v souvislosti s účastí v pořadu Otázky Václava Moravce na České televizi. „Dnes v poledne se do Otázek Václava Moravce připojím vzdáleně. Z pátku na sobotu mi nebylo dobře, proto jsem...

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tímto souhlasíte. Další informace