Search
V ruských domovech péče se odehrává noční můra, ředitelé incidenty tutlají
30.5.2020
Situace ve státních domovech péče v Rusku je mnohem horší, než připouštějí úředníci. Tvrdí to zaměstnanci těchto zařízení a přirovnávají koronavirovou epidemii za jejich zdmi k noční můře, o které je nikdo neinformoval. Řada domovů navíc kvůli už tak zoufalé finanční situaci odmítla zavést úplnou...
Foto: Poprvé, s rozestupy a v rouškách. Obecní dům hostil koncerty k znovuotevření
26.5.2020
Stovky lidí v salóncích Obecního domu v Praze slyšely zdarma koncerty k znovuotevření restaurací a dalších vnitřních prostor
Auto bez řidiče sjelo ze silnice a narazilo do domu, nikdo není zraněný
22.5.2020
V Praze 5 v ulici Xaveriova se v pátek krátce před polednem stala nehoda. Podle informací pražských policistů se osobní vozidlo samovolně rozjelo, sjelo z vozovky a nabouralo do plotu a části obytného domu. Při nehodě nebyl nikdo zraněn
Sloužil jedenácti prezidentům. Zemřel oblíbený majordomus Bílého domu
22.5.2020
Ve Spojených státech před několika dny v souvislosti s koronavirem zemřel někdejší majordomus Bílého domu Wilson Roosevelt Jerman. Bylo mu 91 let. Během své kariéry pracoval pro jedenáct prezidentů, tím posledním byl Barack Obama, který ho za věrnou službu také vyznamenal
Na Lounsku hořel dům, kde bydlí Romové. Ve vsi se mluví o odhozené petardě
19.5.2020
Štiplavý zápach po spálenině prostupuje rodinným domem na Lounsku. V místě, kde ještě v pátek stála dřevěná pergola, jsou ohořelé trosky a nábytek poničený dýmem a vodou z hašení.Příčiny požáru se zkoumají, v obci se však mluví o tom, že někdo do objektu schválně hodil petardu
Výbuch v bytě v Břeclavi zranil dva lidi, dům má narušenou statiku
19.5.2020
Hasiči v Břeclavi zasahují u výbuchu v bytě v bytovém domě, na místě byli dva těžce zranění muži. Mohlo jít o výbuch plynu. U události zasahuje záchranářský vrtulník
Nic mi není, hlásil řidič, který narazil do domu. Nadýchal dvě promile
15.5.2020
Opilý řidič naboural před polednem v Bešťákově ulici v Praze do domu. Podle všeho nezvládl řízení, nadýchal dvě promile alkoholu
Seniorka vypila kávu s dezinfekcí, měla strach z nákazy koronavirem
13.5.2020
Přiotrávenou seniorku ošetřovali před několika dny záchranáři v pečovatelském domě na Berounsku. Žena totiž vypila kávu, do níž si nalila dezinfekci. Chtěla tak předejít nákaze koronavirem