Search
Podíl z firmy, vysvětlil Prymula svůj milion. Výsluhu má i jako plukovník
6.10.2020
Šéf resortu zdravotnictví zveřejnil svůj majetkový příjem. V něm byla uvedena i částka jeden milion českých korun jako „jiný peněžitý příjem“. Roman Prymula vysvětlil, že se jednalo o odprodej podílového listu ve společnosti Solek
Prymula přiznal milion z "jiného zdroje". Od koho peníze dostal, ale nevysvětlil
6.10.2020
Nový ministr zdravotnictví přitom měsíčně pobírá přes 200 tisíc korun
Zdržte se svých vyjádření aspoň nyní, vyzval Prymula v dopise odbojné lékaře
6.10.2020
Ministr zdravotnictví Roman Prymula ve veřejném dopise vyzval v pondělí večer lékaře, kteří kritizují opatření proti koronavirové epidemii, aby se už veřejně k této problematice nevyjadřovali. Dopis zveřejnil resort na svém portálu
Kurzarbeit se nám nepovedl, uznal Babiš. Toman by lidi raději poslal do zemědělství
5.10.2020
Nikdo není spokojen. Dokonce ministr Toman ve vládě hlasitě protestoval proti kurzarbeitu, protože jeho resortu chybí 15 000 zaměstnanců, řekl Babiš
Když čert půjde s mnoha anděli, možná k vám nedorazí, vtipkuje Prymula
3.10.2020
Jako velká voda a překvapivě vtipně vtrhl na Twitter nový ministr zdravotnictví Roman Prymula. Umisťuje na sociální síť videotweety, v nichž reaguje na otázky uživatelů. „Pokud čert a Mikuláš půjdou ve skupině s mnoha anděli, tak se může stát, že k vám nedorazí,“ říká v jednom z nich Prymula
Živě: Padl rekord v počtu nakažených, budou nová opatření? Brífink ministra Prymuly
2.10.2020
Aktuální stav epidemie na tiskové konferenci zhodnotí ministr zdravotnictví Roman Prymula
Prymula chtěl registraci lidí v hospodách. Nedává to smysl, řekl Babiš a ministr couvá
1.10.2020
Registrace lidí v hospodách kvůli snazšímu odhalovaní výskytu nemoci covid-19 je podle premiéra Andreje Babiše (ANO) nesmysl a nebude zavedena. Řekl to v dnešní předvolební debatě České televize. O zapisování lidí v restauracích mluvil dnes ministr zdravotnictví Roman Prymula (za ANO) ve sněmovně....
Lidé se budou v restauracích zapisovat jako v Německu, řekl Prymula
1.10.2020
Při návštěvě restaurací budou lidé muset zapsat data o sobě, řekl ve Sněmovně ministr zdravotnictví Roman Prymula při interpelacích. „Plánujeme opatření, že lidé, kteří půjdou do restaurace, se tam zapíší, podobně jako v Německu,“ řekl Prymula, když odpovídal na dotaz poslance Pirátů Ondřeje...